Проекти рішень ХХVІІІ сесії

Проект рішення "Про виконання  районного бюджету Сколівського району за 9 місяців 2018 року"

Проект рішення "Про внесення змін в обсяг районного бюджету Сколівського району на 2018 рік"

Проект рішення "Про спрямування  залишку освітньої субвенцій, що склався станом на 1 січня 2018 року"

Проект рішення "Про договори на міжбюджетні трансферти"

Проект рішення "Про затвердження розпоряджень голови Сколівської районної ради"

Проект рішення "Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації"

Проект рішення "Про уточнення районного бюджету Сколівського району на 2018 рік"

Проект рішення "Про безкоштовну передачу (позичку) майна комунальному підприємству «Сколетеплоенерго»

Проект рішення "Про  внесення змін до  рішення 27 сесії  районної ради № 589 від 06.09.2018р.  «Про затвердження фактичної сітки закладів загальної середньої освіти І, ІІ, ІІІ рівнів на 2018-2019 навчальний рік»

Пооект рішення "Про завершення приватизації легкового автомобіля універсал – В CHAVROLET TACUMA"

Проект рішення "Про припинення діяльності Долинівської ЗОШ І ст."

Проект рішення "Про припинення діяльності Орівської ЗОШ І-ІІ ст."

Проект рішення "Про затвердження технічної документації з визначення  нормативної грошової оцінки земельних ділянок АТ «Укртранснафта» за адресою: Львівська область, Сколівський район, Труханівська сільська рада (за межами населеного пункту)"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації з визначення  нормативної грошової оцінки земельних ділянок АТ «Укртранснафта» за адресою: Львівська область, Сколівський район, Труханівська сільська рада (за межами населеного пункту) ​"

Проект рішення "Про стан готовності доріг та підготовку до зимового періоду 2018-2019 рр."

Проект рішення "Про роботу пасажирського автомобільного транспорту в районі"

Проект рішення "Про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Львівської області"