Проєкти рішень XLII сесії

Проєкт рішення "Про порядок денний XLII сесії VII скликання"

Проєкт рішення "Про внесення змін до Програми розвитку освіти Сколівщини на 2020 рік", Додаток

Проєкт рішення "Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Сколівського району у комунальну власність Козівської сільської ради житлового будинку площею 52,7 кв.м. з господарськими  будівлями та спорудами за адресою: с. Козьова, вул..Європейська,41 (попередня назва 50-ти річчя Визволення) Сколівський район, Львівська область."

Проєкт рішення "Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Сколівського району у комунальну власність Тухольківської сільської ради будинку садибного типу площею 131,9 кв.м. за адресою: с.Тухолька, вул.Шевченка,1, Сколівський район, Львівська область"

Проєкт рішення "Про виконання районного бюджету Сколівського району за І півріччя 2020 року"

Проєкт рішення "Про уточнення районного бюджету Сколівського району на 2020 рік", Додатки

Проєкт рішення "Про договори на міжбюджетні трансферти"