Проєкти рішень XXXVI сесії

Проєкт рішення  "Про звіт голови районної ради про роботу Сколівської районної ради за 2019 рік"

Проєкт рішення "Про інформацію керівника Стрийської місцевої прокуратури п. І. Лесковича щодо результатів діяльності на території Сколівського району за 11 місяців 2019 р."

Проєкт рішення "Про внесення змін в обсяг районного бюджету Сколівського району на 2019 р."

Проєкт рішення "Про уточнення районного бюджету Сколівського району на 2019 р."

Проєкт рішення "Про затвердження розпоряджень  голови райдержадміністрації"

Проєкт рішення "Про договори на міжбюджетні трансферти"

Проєкт рішення "Про спрямування залишку освітньої субвенції з державного бюджету, що склався станом на 1 січня 2019 року"

Проєкт рішення "Про передачу об’єкта незавершеного будівництва «Реконструкція з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ст. на 180 учнівських місць с. Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області»"