Василь Ігорович Петречко

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 984 від 20.08. 2020 р.

Василь Ігорович Петречко – відомий меценат та інвестор в соціально-економічній та туристичній галузі Сколівського району, директор ТзОВ “Стрийінвест”.

Народився 24.09.1972р. в с. Нижня Стинава Стрийського району. У 1991р. здобув спеціальність технік-механік у Стрийському сільськогосподарському технікумі. У 1993 з закінчив Дрогобицький державний університет за фахом менеджмент інформаційної діяльності. У 1994 р.  започатковує підприємницьку діяльність. З 1995 р. - директор ПТВП “Будтехсервіс”, з 1996 р. - заступник директора, технічний директор ТзОВ“Орлан”. У даний час є технічним директором ТзОВ “Стрийінвест”.

Упродовж останніх 4-х років вклав у село Кам’янка близько 15 млн грн власних заощаджень. Було оновлено місцевий дерев’яний храм святого Архистратига Михаїла  -  пам’ятку архітектури місцевого значення та дзвіницю. Неподалік обладнано сучасний дитячий майданчик, заасфальтовано усі сільські вулиці. У центрі села облаштовано сучасну автобусну зупинку, викладено тротуарною плиткою пішохідні доріжки. На всіх сільських вулицях встановлено нічне освітлення, 18 капітальних містків до житлових будинків через ріку Кам’янку та її притоки. Оновлено дахове перекриття місцевого навчального закладу, тут же обладнано комп’ютерний клас. Сільську раду забезпечено комп’ютерною технікою. На кожну оселю виділено по три бетонні кільця для облаштування криниць чи септиків. Профінансовано розробку генплану села. Проведено роботи по берегоукріпленню річки Кам’янка та створено відпочинкову зону уздовж ріки. Розпочато створення рекреаційної зони на території Камя’нецької сільської ради.