Віктор Богданович Винник

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 984 від 20.08. 2020 р.

Віктор Богданович Винник - український музикант, вокаліст, лідер рок-гурту «МЕРІ» та екс-учасник гурту НЕМО.

Народився 19 вересня 1976 в с. Сможе Сколівськогорайону.

Навчався на художньому факультеті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в Івано-Франківську. Протягом усього періоду навчання займався народними танцями, а також був гітаристом у вокально-інструментальному ансамблі при Івано-Франківській державній медичній академії.

У 1996 році, будучи студентом, заснував гурт «МЕРІ».

Після закінчення університету, з 1998 до 2001 року, працював вчителем креслення в середній загальноосвітній школі в селі Уличне Дрогобицького району Львівської області

У 1998 р. знайомиться з гуртом «Немо» і як гітарист та автор пісень розпочинає з даним колективом співпрацю, яка тривала до 2003.

З 2004 року присвятив себе роботі в гурті «МЕРІ», яка триває й сьогодні. Разом з колективом виступав з концертами у багатьох країнах світу.