Віталій Борисович Антонов

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 800 від 08.08. 2019 р.

Віталій Борисович Антонов - відомий меценат та інвестор в соціально-економічній та туристичній галузі району, голові Наглядової Ради «Концерну Галнафтогаз».

Народився 12 грудня 1962 у м. Стрий. У 1970-1978 роках навчався у Стрийській середній школі № 4. У 1988 році закінчив з відзнакою Тернопільський фінансово- економічний інститут за спеціальністю «Фінанси та кредит». У 2011 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за темою: «Активізація залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України в умовах глобальної конкуренції». У 1995 році стає президентом ВАТ «Галнафтогаз», а у 2001 році — головою наглядової ради ВАТ «Концерн Галнафтогаз». У 2010-2012 роках Віталія Антонова тричі підряд визнавали найкращим серед керівників компаній нафтогазового сектора у рейтингах Топ-100 найкращих менеджерів України, які укладалися «ІнвестГазетою» та видавництвом «Економіка». У 1999-2000 роках Антонов очолював комісію Українського союзу промисловців та підприємців з питань паливно-енергетичного комплексу України. Віталій Антонов є кандидатом у майстри спорту з альпінізму і зі скелелазіння. Відзначений Нагородою Орден «За заслуги» III ступеня.

У 2017 році з ініціативи Віталія Антонова розпочато підготовку проекту створення потужного гірськолижного та відпочинкового комплексу на території Славської селищної ради (В.Рожанка). Для підтримки та стабілізації районного і селищного бюджетів одну з фірм Антонова зареєстровано у Сколівському районі. Протягом 2017 - 2019 років у бюджет району та Славської ОТГ поступило біля 175 млн грн коштів. Такі надходження дали можливість реалізувати чимало проектів соціально-культурного значення, зокрема щодо проведення капітальних ремонтів об’єктів інфраструктури у сфері освіти, культури та медицини, ремонту доріг, впорядкування територій тощо. Також посильний внесок надано у будівництво школи у Верхній Рожанці.