Володимир Любомирович КОМАРНИЦЬКИЙ

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 571 від 09.08. 2018 р.

Володимир Любомирович КОМАРНИЦЬКИЙ - відомий гірськолижник, багаторазовий переможець та призер вітчизняних та міжнародних змагань, інструктор-методист, колишній директор Дитячо-юнацької спортивної школи Сколівського району.

Уродженець та житель м. Сколе. З 1968 по 1978 р. навчався у Сколівській СШ №1. Одночасно навчався у Славській СДЮШОР «Динамо» з гірськолижного спорту. У категорії юнаків перебував у складі збірної команди України та ЦР «Динамо». Був неодноразовим призером та переможцем змагань «Динамо», юнацьких чемпіонатів України. З 1978 по 1982 р. навчався у Львівському державному інституті фізичної культури і одночасно захищав честь спортивного товариства «Буревісник» на Всеукраїнських та Всесоюзних змаганнях. Посів ІІІ місце на Чемпіонаті СРСР (1979 р.) зі швидкісного спуску серед дорослих. Тричі призер Чемпіонатів України, двічі – ЦР «Буревісник». У 1980 році посів І місце на змаганнях з гірськолижного спорту на Кубок СРСР (швидкісний спуск). У 1981 році став призером (ІІ місце) Всесоюзних студентських ігор. З 1984 по 1987 р. працював тренером-викладачем з гірськолижного спорту Львівської СДЮШОР «Динамо». З 1991 року по 2014 рік - на посаді директора ДЮСШ Сколівського району. З 2014 р. працює у даній спортивній школі інструктором-методистом. Під керівництвом директора В.Комарницького школою підготовлено 37 кандидатів у майстри спорту та 3 майстри спорту з гірськолижного спорту.