XXVII сесія від 06.09.2018 р.

Рішення № 587 "Про порядок денний  ХХVІІ сесії VІІ скликання"

Рішення № 588 "Про стан підготовки установ освіти району до роботи в 2018-2019 навчальному році"

Рішення № 589 "Про затвердження фактичної сітки закладів загальної середньої освіти І, ІІ, ІІІ рівнів на 2018-2019 навчальний рік"

Рішення № 590 "Про внесення змін до додатку рішення № 581 ХХVІ сесії VІІ скликання від 09.08.2018р. «Про проведення конкурсного відбору на посади педагогічних працівників комунальної установи «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр» Сколівської районної ради Львівської області»